СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ: Спортивний тиждень

СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ: Спортивний тиждень

⚽️У понеділок, 6 березня, у спортивній залі Палацу культури та мистецтв Височанської селищної ради у смт Бабаї відбулася Першість Височанської ДЮСШ з футзалу (молодша група).
У турнірі брали участь три команди. Матчі проходили з численними небезпечними моментами біля воріт суперників. Всі гравці робили все можливе для загальної перемоги. Вихованці ДЮСШ показали справжній бійцівський характер.

🏆Перемогу святкувала команда «СПАРТАК» Високий ( тренер Лазаренко В.І.),
🏆Друге місце виборола команда «КОЛОС 1» Бабаї (тренер Неклонський О.І.)
🏆Почесне третє місце зайняла команда «КОЛОС 2» Бабаї.

Урочисте нагородження провів перший заступник Височанського селищного голови Іван Михайличенко.
⚽️Всі учасники були нагороджені медалями. Призові місця були відзначені кубками та ігровими м'ячами. Також кубки отримали кращі гравці в кожній команді та найкращий воротар турніру.
⚽️Турнір пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері.

♟У суботу, 11 березня, в с. Буди відбулася Першість Височанської ДЮСШ з шахів.
У турнірі взяли участь як вихованці ДЮСШ, так і учні Будянського ліцею.
Цей вид спорту дуже добре допомагає в загальному розвитку дитини: покращує пам’ять, мислення, логіку, концентрацію уваги. Крім того, розумові заняття під час війни дають можливість дітям психологічно розвантажитися.
🏆У старшій групі перемогу виборов Максим Гайворонський.
🏆У молодшій групі перше місце посів Ярослав Немашкалов.
🏆Серед дівчат переможницею стала Гавриш Вікторія.
Всі переможці вихованці ДЮСШ.
Призові місця були відзначені грамотами, медалями та кубками. Інші учасники за активну участь отримали грамоти.

⚽️12 березня у місті Харків пройшли чергові матчі «Відкритого турніру з мініфутболу серед юнаків 2010-2011 р.н.».
Футбольна гра була насичена і багата на яскраві моменти. Команда «Колос» (смт Бабаї) у запеклій боротьбі поступилася команді ДЮСШ-5 з рахунком 0:2 і в наступному матчі турніру буде змагатися за третє місце.

Щиро вітаємо переможців змагань і чекаємо на нові перемоги! Ви наша гордість! Ми пишаємось вами!🇺🇦