Сьогодення громади. Спортивний тиждень.

18.02.2023

Сьогодення громади. Спортивний тиждень.

🔵У суботу, 11 лютого, у смт Бабаї відбулася Відкрита першість Височанської ДЮСШ з волейболу серед дівчат.
Були запрошені команди Пісочинської та Чугуївської ДЮСШ.

🏐З привітальним словом на відкритті турніру виступив перший заступник Височанського селищного голови Іван Михайличенко, який побажав юним волейболісткам, щоб тренування приносили радість, віра у себе рятувала у хвилини відчаю, а винагородою за труд завжди була заслужена перемога.

🏐Турнір пройшов у напруженій боротьбі.
🏆 Четверте місце посіла команда КЗ Бабаївський ліцей,
🏆 Третє місце - Чугуївська ДЮСШ,
🏆Друге місце - Пісочинська ДЮСШ,
🏆Перемогу святкувала команда Височанської ДЮСШ.
Традиційно в кожній команді грамотою було відзначено кращого гравця.

🟡11 лютого в місті Полтава відбувся Відкритий турнір з шотокан карате-до С.К.І.Ф. “Poltava Open Cup 2023”.

🏐В змаганні брали участь понад 180 спортсменів. У загальнокомандному заліку, серед 15 клубів учасників, ІІІ місце виборов СК ГЛАДІАТОР, ІІ місце СК ФЕНІКС, І місце зайняв СК ЛЕГІОН!

🥋Юні учасники змагань з нашої громади отримали такі місця у особистому заліку:
🏆Аліса Кузліна: 2 в ката, 3 в куміте
🏆Гліб Сільців: 2 у ката, 3 у куміте
🏆Михайло Дмитренко: 3 місце у командному куміте
Вітаємо переможців турніру!

🔵Сьогодні, 18 лютого, у боксерському залі Палацу культури та мистецтв Височанської селищної ради у смт Бабаї відбулася Першість Височанської ДЮСШ з боксу (директор Олександр Драчук).

🥊Свої кращі боксерські навички показали 12 юних вихованців ДЮСШ.
Глядачі захоплено спостерігали за напруженими поєдинками як досвідчених боксерів, так і юних спортсменів, що вперше брали участь у змаганнях.

🥊Всіх вихованців було нагороджено грамотами, кубками та медалями.

🏆Кращим боксером визнано Андрія Кудряєва.

🙏Дякуємо всім організаторам за чудовий спортивний тиждень, а тренерам - за самовіддачу. Височанська громада знову доводить, що в нас росте і розвивається сильна, талановита й активна молодь.

Дякуємо Збройним Силам України за змогу тренуватися нашим дітям і брати участь в змаганнях! Слава Україні!🇺🇦