Сьогодення громади: Спорт робить громаду сильнішою
Скоріш за все, шановні дорослі, ви не раз ставили собі запитання: чому деякі діти досягають омріяних цілей, а інші просто спостерігають за ними? Одна з відповідей на це питання: потрібно з раннього дитинства формувати в малюка лідерські якості. А допоможе в цьому спорт.
На сьогодні КЗ «Височанська дитячо-юнацька спортивна школа» працюють 12 спортивних секцій, де займається 245 учнів: карате, шахи, бокс, волейбол, баскетбол, футбол тощо.
Спортивна школа – це не тільки місце, де можна добре та весело провести час, виплеснути енергію, але й той куточок світу, де дітям завжди комфортно. Адже з ними працюють справжні професіонали. Завдяки спорту дитина стане цілеспрямованою, здоровою, з легкістю зможе відмовитися від шкідливих звичок в майбутньому.
В умовах воєнного стану у громаді робиться все можливе для розвитку дитячих спортивних талантів. Так минулого місяця, Височанської селищною радою для вихованців ДЮСШ було профінансовано придбання:
- комплекту волейбольної форми,
- чотирьох футбольних м'ячів
З усіх ігор, де основним атрибутом є м’яч, футбол посідає чи не чільне місце. Бо він є командною грою. І сподіваємося, що в недалекому майбутньому нашій ДЮСШ вдасться виховати справжніх футбольних зірок. А поки вони можуть брати приклад зі старших товаришів/
На вихідних ФК «Високий» став срібним призером Турніру ЛФЛ «Нова Баварія» весна 2023 8х8, поступившись у запеклій боротьбі ФК Промінь» (Коротич) з рахунком 5:2.
Вітаємо переможців!
Разом ми - Україна!🇺🇦
![](/storage/news/galleries/fee7e59613e4c5198018d271f6c9a6e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/d70e9778d686547466e9ff23249a3310.jpg)
![](/storage/news/galleries/229478f07af5739fd156d9e751669e69.jpg)
![](/storage/news/galleries/abc0d55e28e4888fed74746d33db2d9a.jpg)