Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодення громади: Планові постійні патрулювання у Височанській громаді

Новина
06.09.2023

🔹Другий тиждень поспіль за підтримки Височанської селищної ради бійці підрозділу «Фенікс» при 127 ОБ ТрО Харківщини разом з представниками керівництва громади та поліцейськими ВП 3 ХРУП 1 ГУНП в Харківській області здійснюють патрулювання населених пунктів громади. Мета цієї ініціативи - забезпечити безпеку та спокій мешканців, зменшити можливість правопорушень, підвищити відчуття громадянської безпеки та перевірка дотримання громадянами комендантської години.

🔹Під час патрулювань перевіряються громадські місця найбільш імовірного скоєння порушень публічної безпеки (центральні площі, парки, водойми, лісосмуги, території закладів освіти тощо). У разі виявлення правопорушень, інформація одразу повідомляється поліцейським для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення.

🔹Надалі патрулювання будуть проводитися на постійній основі.
Така співпраця між Добровольчим формуванням територіальної громади, правоохоронними органами та місцевими органами влади є кроком до покращення безпеки та якості життя громади.

Подробиці за посиланням посиланням

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше