Сьогодення громади. Нещодавно діти з Височанської громади отримали незабутню можливість відвідати "Долину альпака" у Екопарку

07.08.2023

Завдяки БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД” СУВЕРЕН” та за підтримки Височанської селищної ради діти з смт Високий, Покотилівка та Бабаї поспілкувалися з цікавими тваринами, погодували їх, провели час з друзями на свіжому повітрі і, навіть, отримали смачний обід. А щоб яскраві враження точно стали незабутніми - кожна дитина покаталася на поні.
У нинішніх умовах це дуже важливо для дітей, яким довелося безпосередньо відчути усі страхи війни.
А ще ця мандрівка нагадала малечі про те, як важливо зберігати природу та турбуватися про тварин, які ділять з нами цей світ.

Дякуємо всім причетним до цікавої подорожі!