Сьогодення громади. Молодіжний центр High Hub

01.01.2024

За інформацією, наданою Молодіжним центром High Hub, грудень 2023 року за традицією був насиченим на події культурно- мистецькі, національно- патріотичні та спортивні.

🔹05.12 - Гра " Mind Game", організатор ГО "Типу Молодь" (селище Покотилівка)
🔸06.12 - кулінарний майстерклас з розпису миколайчиків "Імбирний пряник" (селище Високий)
🔹07.12 - психологічний тренінг "Як не стати жертвою" в рамках Всеукраїнської компанії "16 днів проти насилля"  (селище Бабаї)
🔸08.12 - участь у щорічному обласному фестивалі "Молодіжний лідер 2022 - 2023 року (м. Харків)
🔹12.12 - гра "Брейн- ринг", організатор ГО "Типу Молодь" (селище Бабаї)
🔸14.12 - психологічна рольова гра " Мафія" (селище Покотилівка)
🔹17.17 - перший відкритий чемпіонат Височанської громади з настільного тенісу серед юнаків (селище Бабаї)
🔸20.12 - тренінг з психологічної підтримки, організатор ГО "Типу Молодь" (селище Бабаї)
🔹21.12 - новорічний бал- маскарад "Дух Різдва" (селище Покотилівка)
🔸23.12 - відкритий Кубок харківського району з волейболу серед чоловіків (селище Бабаї)
🔹26.12 - Семінар зі здорового харчування, організатор ГО "Типу Молодь"(селище Покотилівка)

Молодіжний центр High Hub дякує за допомогу в організації та проведенні заходів:
- ГО " Асоціація молодіжних лідерів України" (голова Микола Благовестов)
- ГО "Типу Молодь" (голова Семен Малюта)
- ГО " Грин- Ландія"
- Височанській ДЮСШ

До зустрічей у новому 2024 році!