СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ: Молодіжний центр High Hub
Вже понад пів року в нашій громаді працює Молодіжний центр, і ми неодноразово знайомили з його роботою. Можливо, деякі запитують себе: чи потрібен у сьогоднішній непростий час такий центр? Хіба молодим людям це може бути цікаво?
Цікаво, ще і як! Тут молодь почувається вільно і реалізує свої проєкти. Саме у Молодіжному центрі складається активне коло молодих людей, які готові далі віддавати енергію, що одержують та акумулюють саме в цьому місці. А це дуже важливо для розвитку громади.
За інформацією, наданою Молодіжним центром High Hub, протягом квітня 2023 року для молоді громади було проведено 13 онлайн та офлайн заходів в трьох населених пунктах нашої громади, які відвідало близько 150 молодих людей та підлітків.
А саме:
📌2 онлайн лекції з розвитку емоційного інтелекту, основна мета яких - допомогти молоді адаптуватися у соціумі, який постійно змінюється;
📌з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики в Покотилівській дитячій бібліотеці та в Палаці культури та мистецтв Височанської селищної ради проведено Квіз "Загадки Всесвіту";
📌відбулися дві Толоки з благоустрою та впорядкування території смт Високий, одна з яких за участю українського письменника, громадського діяча та фронтмену гурту «Жадан і Собаки» Сергія Жадана;
📌у Височанському ліцеї № 1 двічі провели психологічну рольову гру "Мафія", якою захоплюється молодь;
📌разом з Федерацією волейболу Харківського району на чолі з Миколою Благовестовим проведено два волейбольних турніри: перший - серед молодіжних жіночих команд, другий - серед чоловічих;
📌регулярно щосереди у смт Бабаї проходить клуб інтелектуальних та психологічних ігор.
Молодіжний центр High Hub - створений для молоді задля неформальної освіти, психологічної підтримки та прокачування лідерських навичок💪
![](/storage/news/galleries/6608f1b9465a1006f6fb3aa1d03930c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/66d4f786a87cd0fc918e797b93b36954.jpg)
![](/storage/news/galleries/b975ec9bd08af9a9dd06778f4f299521.jpg)
![](/storage/news/galleries/eaa4c60cb574b31fa3486c5db392223a.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c66d7d7e12c79696149bb6a2368400b.jpg)
![](/storage/news/galleries/259d26d6f805b80393da6e050639dc4b.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc65db39bdf7eeeb830e88cc844c0cc3.jpg)
![](/storage/news/galleries/99dedec3822d4db1e0a51093808333a0.jpg)
![](/storage/news/galleries/bdb38f5c9a1968471140140b34e30aa9.jpg)