Сьогодення громади: КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради»
Щодня працівники КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради» (далі - КП «ТВСР») докладають максимум зусиль щодо забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення населених пунктів громади.
Аварійні бригади не тільки усувають пориви та витоки, а також ліквідують затори каналізації.
🔹Минулого тижня у смт Бабаї ліквідовані пориви по вулиці Командарма Шумилова та на площі Михайлівський.
🔸Днями працівниками КП «ТВСР» було ліквідовано порив на водогоні, який живить смт Покотилівка.
Також у селищі усунуто порив по вулиці Грушевського та прочищені каналізаційні системи водовідведення.
🔹У зв'язку з тим, що працівники КП «ТВСР» постійно стикаються з проблемою невідповідального поводження з системою водовідводу та витягають купи побутового непотребу із мереж та колодязів, керівництво підприємства звертається до мешканців громади з проханням не допускати потрапляння до каналізації різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування системою водовідведення.
🔸Виказати свою вдячність працівникам КП «ТВСР» дуже просто – вчасно і в повному обсязі сплачуйте за послуги водопостачання та водовідведення.
До відома: На даний час КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради» експлуатує та обслуговує системи водопостачання в наступних населених пунктах: смт Високий, смт Бабаї, смт Покотилівка. Загальна протяжність водопровідних мереж складає 315 км.
Разом до Перемоги! 🇺🇦
![](/storage/news/galleries/bfc3121812912fd3f5801164cf81546c.jpg)
![](/storage/news/galleries/e8e9824d8d8eafbed97ba203099259cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/13567b32e49878c023d8f3a0dddce816.jpg)
![](/storage/news/galleries/654e0ba4f9c9da4c8b26868c9a5d2eb6.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3bf5ca748bfcf2436ff9f4d332fdd1a.jpg)
![](/storage/news/galleries/bd92225a4be7e8ff895755c2c83d243c.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ce43efa54fadf8ec050bf1e86eb1f2a.jpg)