Сьогодення громади: Діти - наше майбутнє!
💙💛Діти та традиції рідного краю
У І кварталі 2023 року творчий колектив учнів КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ» «Краплинки» (керівник – Юлія Конвал) брав участь в обласному святі «Щедрий вечір».
Воно було започатковане Департаментом науки і освіти ХОДА, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та Харківським обласним відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів.
Творчий колектив закладу отримав найвищу нагороду обласного свята – «Гран-прі»!
ВІТАЄМО!👏
Завдяки саме таким заходам дітям цікавіше вивчати традиції та звичаї українського народу.
💙💛Підтримка сімей громади
26 березня благодійним фондом PROFESSIONAL DEVELOPMENT, що діє у межах міжнародної незалежної благодійної організації соціального спрямування SOS Kinderdorf International,
у приміщенні КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЗДО» було проведено благодійний захід для здобувачів освіти (дітей пільгового контингенту) смт Високий та їх батьків.
🔹Для молодших школярів та вихованців дитячого садочка педагогами фонду були організовані заняття з арттерапії: діти спілкувалися, малювали, виготовляли чудові паперові букети, а головне - посміхалися!
🔹З учнями базової та старшої школи спеціалісти міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України провели навчання з мінної безпеки та показали на практиці. як саме надавати першу домедичну допомогу.
🔹 Батьки теж не сумували: отримали корисні знання з радіаційно-хімічно-біологічного захисту та навички евакуації із зруйнованих приміщень.
🔹Також фондом PROFESSIONAL DEVELOPMENT сім’ям було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни. Діти отримали канцелярське приладдя.
Разом до Перемоги! 🇺🇦
![](/storage/news/galleries/b466d62acbdd152d18977e7bd64ff0ed.jpg)
![](/storage/news/galleries/7557cfe9d9dc2c13fee1126e07c1ec71.jpg)
![](/storage/news/galleries/30daf69a4699a516d6e9c614f9e426ce.jpg)
![](/storage/news/galleries/6ed7851cc641239e14cc57c3c749b785.jpg)
![](/storage/news/galleries/6bce24614d7426348bedd4bc3ae8acb4.jpg)
![](/storage/news/galleries/ae2d40dda0d52b2e467dbc939b995197.jpg)
![](/storage/news/galleries/2c3323dd3e1ff0c960b644275871a4b0.jpg)