Сьогодення громади: Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі
Щороку 26 квітня в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії та вшановують полеглих учасників ліквідації наслідків аварії. Цьогоріч минають 37 роковини від дня трагедії.
Мітинги-реквієми «Місце пам’яті, скорботи та надії» на знак пошани полеглим ліквідаторам відбувся сьогодні у смт Високий, смт Покотилівка та смт Бабаї біля пам’ятників Жертвам Чорнобильської катастрофи, на яких були присутні:
🔹перший заступник Височанського селищного голови Іван Михайличенко;
🔸 староста Покотилівського старостинського округу В’ячеслав Богатий;
🔹 голова Чорнобильської організації Харківського району Володимир Голубов;
🔸голова Чорнобильської організації смт Бабаї Віктор Ломака;
🔹голова ГО «Ветеранське об’єднання Височанської громади «Мрія» Галина Журавель.
«Багато мешканців нашої громади брали участь у ліквідації аварії. Ми змогли всією країною подолали наслідки трагедії. Упевнений, і сьогодні ми обов’язково переможемо у нинішній війні, яка є трагедією для України, та відбудуємо нашу державу», - зазначив перший заступник Височанського селищного голови Іван Михайличенко.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів було вшановано пам’ять тих, хто віддав своє життя заради майбутнього.
🙏Низько схиляємо голови перед тими, хто відвів біду від прийдешніх поколінь та віддав життя, зупиняючи ядерний смерч.Тож нехай слово «Чорнобиль» стане постійним і суворим нагадуванням всім нам про відповідальність перед наступними поколіннями за всі свої вчинки та дії.
![](/storage/news/galleries/90223a061c4a3cc37d76854b124d8e27.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ada3f355059835fb6abced0837fee09.jpg)
![](/storage/news/galleries/100e96519bef4dc46a88099abbc181a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/176e1fa6660bb1577b36dc5496d49204.jpg)
![](/storage/news/galleries/10ef26734d4a5dc13e0a081c97f950d0.jpg)
![](/storage/news/galleries/22deec87a3786cedc1906a1d55650263.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ca4901960a97efcf5b06de482f7a658.jpg)
![](/storage/news/galleries/0082869cbc757bf8de34b3dda3e8ef28.jpg)