Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодення громади: Амбулаторія у Високому отримала потужну благодійну допомогу

Новина
05.02.2024

🔹За сприяння керівництва обласної військової адміністрації, з метою забезпечення електричними генераторами територіальних громад Харківської області по закладам освіти, об’єктам критичної інфраструктури та медицини, Височанська селищна рада отримала гуманітарну (благодійну) допомогу. Це - генератор для забезпечення безперервної роботи КНП «Центр первинної медичної допомоги №1 Харківського району» Амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Високий.
🔹На сьогоднішній день завдяки плідній співпраці Височанської селищної ради з міжнародними та українськими благодійними фондами об’єкти критичної інфраструктури громади повністю забезпечені альтернативними джерелами електричної енергії на випадок аварійних відключень струму.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше