Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні мешканці громади, з Різдвом Христовим!

Привітання
25.12.2023

Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. З ним ми пов'язуємо наші надії та сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо дива.

У цьому році ми пережили багато випробувань, але наша громада залишається єдиною і сильною. Світла пам'ять та низький уклін нашим Захисникам, які не дочекалися Різдва Христового, тим, хто віддав своє життя за мир та спокій у нашій державі.

Нехай світло різдвяної зірки благословить наш тяжкий шлях до Перемоги. Стане орієнтиром та надією для тих, хто зустрічає Різдво далеко від рідних. Зігріє серця й освітить шлях кожного в найтемніші ночі.

Бажаю вам здоров'я, миру, злагоди та успіхів у всіх починаннях. Хай це Різдво буде початком нових досягнень та джерелом вдячності за все, що ми маємо.

З найщирішими побажаннями, Височанський селищний голова Олександр Мороз

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше