Шановні мешканці громади!

06.04.2023

Незабаром розпочнуться великодні святкові дні. Теплі погодні умови сприятимуть відпочинку на природі. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки в лісі, спричиняючи пожежі.

Головне управління ДСНС у Харківській області попереджає:

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах

Пам’ятайте:
📍Джерелом пожежі в лісі є необережно кинутий сірник або недопалок.
📍Виберіть місце для вогнища та обладнайте його.
📍Ніколи не залишайте вогнище без догляду. Не загашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.
📍Небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка.
📍Залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозаймання лісових масивів.

Бережіть «зелені легені» планети від пожеж!