Приєднуйся до 66-ї окремої механізованої бригади ЗСУ!
Інформація
66-а окрема механізована бригада запрошує Вас доєднатися до рядів нашої великої сім’ї. Разом стати на захист нашої рідної землі від будь-яких загроз. Наша бригада – це не лише військова одиниця, це спільнота, де кожен має значення. Будьте готові стати частиною історії доєднавшись до лав Зройних Сил України!
E-mail: 66meh.brig@gmail.com
Телефон для довідок: +380991267166
![](/storage/news/galleries/90e6fb81107498caaf7652d5a5a06937.jpg)
![](/storage/news/galleries/888acc5ee11d4bc54e122aa095948383.jpg)
![](/storage/news/galleries/c182321a31d87b807c45114bce2276ae.jpg)