Представники Молодіжної ради при Височанській селищній раді взяли участь у Форумі «Iron Sky»

11.09.2023

Форум «Iron Sky» проходив 8-10 вересня за ініціативи Української асоціації молодіжних рад та завдяки організації  Управління у справах молоді та спорту ХОВА в межах реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного  виховання.

Члени нашої Молодіжної ради Малюта Семен та Лаптенко Микола взяли участь у форумі та за ці три дні:

🔹стали учасниками панельної дискусії з Марією Потапенко (радниця з питань політики та залучення програми "Мріємо та діємо"/IREX Ukraine), Іллею Точеним (молодіжний працівник, HR керівник УАМР), Ігорем Мельником (співробітником ВМЦ);

🔸пройшли тренінг з самооборони від ХОЦМ та тренерів клубу "Bushido Karate";

🔹навчалися кібергігієні та протидії кібербулінгу;

🔸пройшли тренінг з тактичної медицини.

Молодіжна рада висловлює щиру подяку організаторам форуму "Iron Sky" за можливість отримати нові знання, навички та досвід, які безперечно сприятимуть подальшому розвитку і впливу молоді на життя у громаді.