Пишаємося!
Пишаємося! Спортивні досягнення вихованців Височанської ДЮСШ:
💙💛1-2 квітня у місті Мукачево відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Понад 80 спортсменів зі всієї країни змагались за звання кращих орієнтувальників. Серед них 5 вихованців Височанської ДЮСШ, які брали участь у двох видах змагань, - довга дистанція та спринт.
🏆За підсумками змагань наші спортсмени отримали такі результати: на довгій дистанції Кіра Юзкова посіла 13 місце, у спринті кращий результат наших вихованців - теж Кіра Юзкова з 11 результатом.
Вітаємо вихованців та тренера Вадима Юрійовича Дяченка та бажаємо подальших успіхів.
💙💛2 квітня в місті Полтава відбувся Відкритий турнір з шотокан карате-до С.К.І.Ф. «УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!»
В змаганні брали участь понад 150 спортсменів! Виступ вихованців Височанської ДЮСШ на турнірі став дуже вдалим. У різних видах програми наші спортсмени вибороли одне 1 місце, три 2 місця та п'ять 3 місць.
Вітаємо тренера Щербину Романа Анатолійовича з гарним результатом та бажаємо нашим спортсменам успіху та нових перемог!
![](/storage/news/galleries/eb1617633545e8a9ee75ec28449837f2.jpg)
![](/storage/news/galleries/04aab9fba3b157ed4da5a725c8190453.jpg)
![](/storage/news/galleries/78c4f3e1ba7017e5260c7fe9766cd495.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec211a4c8be08bb3da53f39fd9f2a67d.jpg)