Молодіжне сьогодення громади

31.07.2023

За інформацією, наданою Молодіжним центром High Hub: Звіт про те, що зроблено у липні 2023 року:

🔹01.07- Кубок з пляжного волейболу, присвячений Дню Конституції, на території Безлюдівської громади. Ініціатори: Федерація волейболу Харківського району, за підтримки Народного Депутатата Є. Пивоварова , КУ ХОЦФЗН " Спорт для всіх". Переможець турніру - команда " Спартак -2" (смт Високий).
🔸04.07 - Майстерклас- воркшоп з квілінгу " Подарунок військовому" (Височанський ліцей №1)
🔹05.07 -Публічна презентація дизайну Молодіжного простору High Hub (смт Бабаї)
🔸06.07 - 08.07 - Участь у стратегічній сесії молодіжних центрів України від АМЦУ на Львівщині смт Славське
🔹07.07 ,11.07 , 26.07- ігротеки (смт Покотилівка, смт Високий, смт Бабаї
🔸12.07 - Фотовиставка та конкурс малюнка на тему " Моя прекрасна громада"(смт Бабаї)
🔹14.07 - Тренінг з дебатів (смт Покотилівка)
🔸15.07 - "Чайна церемонія з чаюванням" (смт Бабаї)
🔹16.07 - Змагання з техніки удару волейболу "Сильніше б'єш - краще граєш"(смт Високий)
🔸19.07 - Воркшоп з розпису футболок "Створи свій власний шедевр" (смт Бабаї)
🔹21.07 - Семінар- тренінг від Управління у справах молоді та спорту "Власна справа" (м.Харків)
🔸25.07 - Перегляд кінофільму під відкритим небом (смт Високий)

Дякуємо партнерам та меценатам Молодіжного центру High Hub за допомогу в проведенні заходів:
- громадському діячу Миколі Благовестову (ГО "Асоціація молодіжних лідерів України")
- Денису Грушевському (ГО "Хабчик")
- Олені Василенко (БО " Благодійний фонд "Фрунзе - Бути добру")
- волонтеру Євгену Артюху.