Кожна війна має своїх Героїв та, на жаль, забирає найкращих та найвідважніших

06.04.2023

Завтра, 7 квітня 2023 року, Височанська громада прощатиметься із загиблими Героями та Захисниками України.

Гусар Іван Миколайович, 14.04.1983 р.н.

Шаповал Сергій Костянтинович, 26.04.1968 р.н.

Герої загинули 02.04.2023 при виконанні службових обов’язків по захисту цілісності та суверенітету України під час агресії російської федерації.

Прощання відбудеться у смт Покотилівка, парк «Слави», 7 квітня об 11.00.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Доземний уклін і щира подяка Героям, які віддали життя за незалежність своєї Батьківщини!

Слава Героям!
Герої не вмирають!!