Інформація від КП "Тепловодопостачання Височанської селищної ради"

05.08.2021

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" зацікавлене в розробці проектно-кошторисної документації на встановлення регулюючої апаратури рівня води в башті, розташованої за адресою смт. Бабаї, вул. Кооперативна з використанням GSM зв'язку та підключення до частотного регулятора управління насосом.

Технічна характеристика об'єкту:

- висота водонапірної вежі складає 16 м;

- висота підйому води у свердловині від насосу складає 32 м;

- відстань від свердловини до водонапірної вежі складає 1,5 км;

- потужність насосу 25 кВт;

- потужність частотного перетворювача 25 кВт.

Необхідно передбачити включення - відключення насосного агрегату через GSM зв'язок або радіозв'язок.

Об'єкти водопостачання, свердловина, водонапірна вежа підключені або мають можливість підключення до електричної мережі.