Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни назви КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О.Л. ПШЕНИЧКИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Громадське обговорення

про проведення громадського обговорення  щодо зміни

назви КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О.Л. ПШЕНИЧКИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Найменування організатора громадського обговорення:  Височанська селищна рада.

Громадське обговорення проводиться щодо  зміни назви: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О.Л. ПШЕНИЧКИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на «Комунальний заклад «Височанський ліцей № 1 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області».

Обґрунтування пропозиції – рішення трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О.Л. ПШЕНИЧКИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо зміни назви:  трудовий колектив КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ О.Л. ПШЕНИЧКИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації  на офіційному вебсайті Височанської селищної ради  у розділі «Консультації з громадськістю», шляхом надсилання листів на електронну адресу  visoky@ukr.net або зателефонувавши за номером телефону +380577458247.

Консультації з питання, що винесено на обговорення, можна отримати за телефоном +380577464284.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 35 днів з дати опублікування даного повідомлення.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальним за проведення громадського обговорення призначено першого заступника Височанського селищного голови Івана Михайличенка.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій на вебсайті Височанської селищної ради https://vysochanska-rada.dosvit.org.ua.