Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни назви КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ ПОТАПЕНКА П.О. ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Громадське обговорення

про проведення громадського обговорення щодо змін

Найменування організатора громадського обговорення: Височанська селищна рада.

Громадське обговорення щодо змін щодо назви: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ ПОТАПЕНКА П.О. ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на «Комунальний заклад «Бабаївський ліцей Височанської селищної ради Харківського району Харківської області».

Обґрунтування пропозиції – рішення трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ ПОТАПЕНКА П.О. ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Суб'єкти, які внесли пропозиції щодо зміни назви: трудовий колектив КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СПІЛКУ ПОТАПЕНКА П.О. ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації на офіційному веб-сайті Височанської селищної ради у розділі «Консультації з громадськістю», шляхом надсилання листів на електронну адресу   visoky@ukr.net або зателефонувавши за номером телефону +380577458247.

Консультації з питань, що винесено на обговорення, можна отримати за телефоном +380577464284.

Пропозиції (залучення) учасників громадського обговорення надсилаються в листі чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням імені, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає, протягом 35 днів з дати опублікування даного повідомлення.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідним для проведення громадського обговорення призначено першого заступника Височанського селищного голови Івана Михайличенка.

Результати громадського обговорення будуть прилюднені протягом 14 днів після закінчення строку розміщення пропозицій на веб-сайті Височанської селищної ради https://vysochanska-rada.dosvit.org.ua .