Громадські слухання

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації на місцевому рівні:

«Детальний план  території  для розміщення торгово-складських будівель за межами населених пунктів  на території

Бабаївської селищної ради Харківського району Харківської області»

Відомості про замовника та розробника Детального плану:

Замовник Детального плану території: Харківська районна державна адміністрація,

(м.Харків, Григорівське шосе,52 );

Розробник Детального плану території: ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» (61001, м. Харків, пр. Гагаріна, 43/2, офіс 703/1, код ЄДРПОУ: 35246861).

2. Підстава розроблення:

- розпорядження голови Харківської районної державної адміністрації  від 19.02.2021р.

№ 23 «Про надання згоди на розроблення детального плану території для розміщення торгово-складських будівель за межами населених пунктів  на території Бабаївської селищної ради

Харківського району Харківської області».

Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану:

- приміщення адміністративної будівлі за адресою: Харківська область, Харківський р-н, смт Бабаї, площа Михайлівська, буд. 2.

- офіційний сайт Височанської селищної ради Харківського району  Харківської області в мережі Інтернет:  https://vysochanska-rada.dosvit.org.ua/.

- офіційний сайт Харківської районної державної адміністрації: http://khrda.gov.ua/

- приміщення відділу містобудування та архітектури Харківської райдержадміністрації за адресою: сел. Пісочин, вул. Надії, 15.

Телефон для довідок: (050)  580-68-87

Строк ознайомлення з проектом детального плану: з 07.06.2021р. по 07.07.2021р.

Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – Мосінцева Олена Олександрівна – начальник відділу містобудування та архітектури, агропромислового комплексу та екології – головний архітектор управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Харківської райдержадміністрації.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

- строк подання пропозицій до проекту детального плану: з 07.06.2021р. по 07 07.2021р.;

- строк  завершення  розгляду пропозицій до проекту детального плану: пропозиції  громадськості  реєструються та розглядаються замовником  містобудівної  документації  у місячний строк з дня їх надходження;

- місце подання пропозицій: у письмовій формі на адресу Харківської районної державної адміністрації Григорівське шосе, 52, м.Харків, 61098; або надсилаються на електронну пошту Харківської районної державної адміністрації: khrda@khrda.gov.ua

Громадськість - одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування. (Закон «Про стратегічну екологічну оцінку»).  Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, пропозиції до проектів  містобудівної  Пропозиції  (зауваження)  можуть  подаватися  в письмовій та/або  усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються під час  громадського обговорення протягом строків, надання пропозицій. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань:

18 червня 2021 року о 10.00, зала засідань адміністративної будівлі в селищі Бабаї, Височанської селищної ради Харківського району  Харківської області за адресою: Харківська область, Харківський р-н, смт Бабаї, площа Михайлівська, буд. 2.