Дякуємо БФ "ЕЙС ВЕНТУРА" за турботу про собак і котів нашої громади та організації «БО БФ Щаслива лапа» за наданий котам корм.

Дякуємо!

Більшість з нас не з чуток знає, яка недоля очікує тварин, що стали чи народилися безхатьками. Щоб уникнути появи нових – стерилізуйте своїх улюбленців вчасно.

Сьогодні Благодійний фонд «ЕЙС ВЕНТУРА» за підтримки Височанської селищної ради проводив благодійну (повністю безкоштовну) стерилізацію та вакцинацію від сказу домашніх та безпритульних собак і котів.

Дякуємо БФ "ЕЙС ВЕНТУРА" за турботу про собак та котів нашої громади та організації «БО БФ Щаслива лапа» за наданий котам корм.

Нагадуємо, що завтра, 16 березня, з 10:00 до 17:00 Благодійний фонд «ЕЙС ВЕНТУРА» продовжить свою роботу.

☎️Запис та адреса за тел.+380994142241 або через групу Viber