Служба автомобільних доріг у Харківській области інформує:

❄️ До уваги водіїв! На вихідних очікується значне погіршення погодних умов на території Харківської області.

🌡️ На вихідні дні синоптики прогнозують погіршення погодних умов. В суботу зранку в Харківську область зайде циклон у вигляді сильного снігопаду з західної, південно-західної та південної сторони області, який розповсюдиться по всій території. Також, очікується надзвичайне погодне явище - крижаний дощ. Температура буде коливатися від -7°С до 3°С, внаслідок чого можливе утворення ожеледиці.

‼️ Під час негоди, дорожня служба працює цілодобово. Погодні умови можуть призвести до ускладнення дорожнього руху на окремих ділянках доріг і вулиць. Служба автомобільних доріг у Харківській области радить утриматись від поїздок на далекі дистанції, бути пильними на дорогах та дотримуватися правил дорожнього руху.