До уваги молоді громади!

26.07.2023

Нагадуємо вам, що 27 липня о 23:59 спливає термін подачі документів на членство до Молодіжної ради при Височанській селищній раді

🔹Кандидатами можуть бути жителі Височанської громади віком від 14 до 35 років:
- самовисуванці;
- представники громадських об'єднань;
- представники закладів освіти.
Подробиці посиланням

🔸Для формування складу Молодіжної ради утворена ініціативна група з метою проведення установчих зборів, які відбудуться 4 серпня о 10.00 у приміщенні Палацу культури та мистецтв Височанської селищної ради.

Склад ініціативної групи:

1. Михайличенко Іван Олександрович, перший заступник Височанського селищного голови.
2. Мельник Тетяна Сергіївна, секретар Височанської селищної ради.
3. Червоний Анатолій Сергійович, начальник відділу освіти Височанської селищної ради.
4. Забара Ольга Сергіївна, директор КЗ «Бабаївський ліцей імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.».
5. Благовестов Микола Олександрович, депутат Височанської селищної ради, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення.
6. Пахніна Наталія Володимирівна, завідувач Молодіжним центром «High Hub» КЗ «Палац культури та мистецтв Височанської селищної ради».
7. Дамбраускас Валентина Олегівна, представник ГО «Асоціація молодіжних лідерів України».
8. Гога Анжеліка Сергіївна, завідувач Покотилівської селищної бібліотеки-філії для дітей Височанської публічної бібліотеки.
9. Моісеєнко Катерина Юріївна, директор КЗ «Палац культури та мистецтв Височанської селищної ради».
10. Максименко Олена Максимівна завідувач Бабаївською селищної бібліотеки-філії Височанської публічної бібліотеки.

🔹Нагадуємо, що для участі в установчих зборах кандидати (ки) на членство в Молодіжну раду при Височанській селищній раді мають надати на електронну адресу VisMRada@gmail.com документи. Подробиці посиланням

Якщо ви мрієте про можливість внести позитивні зміни до життя у нашій спільноті, розвивати свої навички лідерства і спілкування, то запрошуємо вас розпочати цей шлях з нашої енергійної та прогресивної команди.

☎️За довідковою інформацією звертатися до директора Молодіжного центру «High «Хаб» Наталії Пахніної за к.т. 0966632186.