До уваги мешканців Височанської громади!

09.01.2024

Через різке зниження температури Пункти Незламності у громаді переведені з режиму готовності до повноцінної роботи. В пунктах можна обігрітися, підзарядити свої мобільні пристрої, сховатися від негоди, отримати базову допомогу на випадок тривалих відключень електроенергії, випити чаю. У випадках відсутності електропостачання Пункти переходять на цілодобовий режим роботи.

Перелік Пунктів незламності у громаді:
🔵селище Високий
Височанський ліцей № 1
вул.Кооперативна, 17

🔵селище Бабаї
Бабаївський ліцей
вул.Пилипа Потапенка, 2

🔵селище Покотилівка
Покотилівський будинок культури
вул.Культури, 2

Закликаємо мешканців Височанської громади бути обережними, адже негода може призвести до багатьох неприємних наслідків. З метою безпеки жителів комунальні підприємства приведені в цілодобову  готовність, щоб оперативно реагувати на всі виклики, ситуація з електро- і теплопостачанням повністю контролюється.

Звертайте увагу на прогноз погоди, слідкуйте за рекомендаціями та, головне, залишайтеся в безпеці. Разом ми подолаємо будь-які труднощі!🇺🇦