Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги мешканців громади!

Повідомлення
07.09.2023


Задля підтримання порядку просимо всіх власників та користувачів земельних ділянок Височанської громади вчасно скошувати траву на своїх земельних ділянках і на прилеглій до них території!

‼️А саме: земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці‼️

Таким чином ви не лише наведете красу, а й убезпечите себе, рідних та інших від небажаних шкідників. Зокрема, висока трава, чагарники - найкраще середовище для розповсюдження кліщів. Також це допоможе знищити небезпечні для здоров’я людини рослини, наприклад, амброзію.

‼️Нагадуємо:
🔹У нашій громаді діють Тимчасові правила благоустрою, затверджені рішенням IV сесії Височанської селищної ради VІІІ скликання від 16.02.2021 року.
🔹Якщо ви порушуєте ці правила, уповноваженими особами на вас будуть складені адміністративні протоколи відповідно до ст.152 Кодексу України про «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів».
🔹Зібрані матеріали будуть передані на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Височанської селищної ради для прийняття рішення про накладання штрафу.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше