До уваги! Грантова програма МОМ для постраждалих від війни мікро- та малих підприємств в Україні

17.03.2023

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

📌Мета програми:
Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

📌Для кого?:
Подати заявку можуть:

🔺Малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в місті Київ, Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях;
🔺Зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
🔺Зареєстровані в Україні та належать громадянам України.

🔺Мікропідприємства: працевлаштовують менше 10 осіб; підприємства, які створять не менше 1 нового робочого місця завдяки гранту
🔺Малі підприємства: працевлаштовують 10 і більше людей; підприємства, які створять не менше 3 нових робочих місць завдяки гранту

‼️Усі заявки, що відповідають наведеним вище вимогам, будуть розглянуті. Пріоритет надаватиметься постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам. Організатори зв'яжуться лише з відібраними претендентами.

📌МОМ планує надати гранти:

🔺270 мікропідприємствам — максимальна сума гранту становить 4 500 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.
🔺100 малим підприємствам — максимальна сума гранту становить 20 000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Грантові заявки розглядаються на постійній основі впродовж 2023 року. Останній місяць подання заявки в 2023 році — жовтень.

Як взяти участь?
Учасникам необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: