До уваги батьків та дітей! Знайомтеся: Центр позашкільної освіти «Джерело» Височанської селищної ради Харківського району Харківської області

13.09.2023

Вас вітає КЗ «ЦПО «ДЖЕРЕЛО» - комплексний заклад позашкільної освіти, який надає освітні послуги за напрямами:
🌳еколого-натуралістичним,
🎨художньо-естетичним,
🔋 науково-технічним,
🏕туристсько-краєзнавчим,
⛳️ військово-патріотичним,
🤸‍♀️соціально-реабілітаційним.

Заняття гуртків проводяться:

🏦 в навчальних приміщеннях (у двох кабінетах «Юні друзі природи» та «Квітникарство»,
🐾у зоокуточку,
🐠 в акваріумній,
🌵у навчальному класі при оранжереї,
🌳серед живої природи у «зелених класах»,
🌵на навчально-дослідній земельній ділянці закладу.

У закладі працюють креативні, досвідченні, активні педагоги, діяльність яких спрямована на забезпечення умов всебічного розвитку особистості кожної дитини.

Наші вихованці, розумні, творчі, винахідливі, креативні, – це наша гордість, надія і майбутнє! Гуртківці закладу активно залучаються до науково-дослідницької, експериментальної, творчої діяльності шляхом участі у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях, турнірах, виставках обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Незважаючи на важки часи та обставини в нашій країні, ми продовжуємо працювати, розвивати таланти та навчати дітей.

Запрошуємо до навчання у гуртках нашого закладу бажаючих дітей та підлітків або просто завітати на безкоштовну екскурсію до єдиного такого цікавого закладу, де можна:
🦚 поспілкуватися з тваринками,
💐 помилуватися красою квітів,
🐡 поринути у світ екосистеми акваріумів,
👫 порелаксувати та просто відпочити.

👉КЗ «ЦПО «ДЖЕРЕЛО» розташований за адресою: смт. Покотилівка, вулиця Кооперативна, б.18.

Чекаємо на вас!

Директорка «ЦПО «ДЖЕРЕЛО» КАТЕРИНА ВЛАЩЕНКО