Діти - у серці громади
У цьому році колектив спортивної аеробіки "Колос" Височанської ДЮСШ (керівник Анастасія Кулигіна) святкує своє 5-річчя, на даний час у ньому займається 58 маленьких спортсменів. Про великі досягнення цього колективу ми вже писали неодноразово.
Цього тижня для навчально-тренувальних занять спортивною аеробікою вихованцям колективу Височанською селищною радою було профінансовано придбання:
👯♀️ форми;
👯спортивного інвентарю (килимки для занять, еспандери стрічкові, гантельки різної ваги). Інвентар було вручено тренеру-викладачу КЗ "Височанська ДЮСШ"Анастасії с Кулигіній селищним головою Олександром Морозом.
Бажаємо колективу спортивної аеробіки «Колос» наснаги та завзятості, неповторних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій!
![](/storage/news/galleries/49850e2b7c3db1f37ba0541e8b414d90.jpg)
![](/storage/news/galleries/f40e93927704ef31bf72c0ba1bd75924.jpg)
![](/storage/news/galleries/524ae9b00430e3aa2f831d4f84d14d41.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb45517bd556e827814826ae924f0b01.jpg)
![](/storage/news/galleries/db13018ff23bd3108b2eb556fd12d9c8.jpg)