Святкування Дня Незалежності України в селищі Бабаї

24.08.2021

День Незалежності України в селищі Бабаї. Заходи з нагоди свят розпочались у 10 ранку виступами творчих колективів Височанської громади біля КЗ "Палац культури та мистецтв Височанської селищної ради". Зі словами привітання звернувся до мешканців та гостей селища Височанський селищний голова Олександр Мороз та начальник відділу освіти Височанської селищної ради Анатолій Червоний. Завершилось свято покладанням квітів до меморіалу Г.С.Сковороди.