Чистота громади – спільна справа для всіх і кожного

Чистота громади – спільна справа для всіх і кожного

Громада – одна спільна велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян.

Вже не перший рік у населених пунктах громади комунальні служби згідно з графіками та укладеними договорами збирають у населення та вивозять тверді побутові відходи.

👉Графік на офіційному сайті Височанської селищної ради: https://vysochanska-rada.dosvit.org.ua/static-pages/grafik-vivozu-tverzdih-pobutovih-vidhodiv

‼️Але, на жаль, у громаді залишилась ще велика кількість мешканців, які категорично відмовляються від укладання договорів на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. У той же час постійно спостерігаємо збільшення стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах‼️

У нашій громаді діють Тимчасові правила благоустрою на території Височанської селищної ради, затверджені рішенням IV сесії Височанської селищної ради VІІІ скликання від 16.02.2021 року. Розділом 8 цих Правил, а саме пунктом 8.2, передбачено, що суб'єкти господарювання та громадяни, які мають будинки на правах приватної власності, мешканці багатоповерхових будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зобов'язані щорічно, за два місяці до кінця календарного року, укладати договори вивезення, приймання та знешкодження побутових відходів на наступний рік..

Тому нагадуємо про необхідність та обов’язковість укладення договору на вивіз твердих побутових відходів:

🔵смт Покотилівка

КП "ЖИЛКОМУНСЕРВІСПОСЛУГА"
👉вул. Незалежності, буд. 57
⏰з 8-00 до 16-00
☎️ 7456614
реквізити для оплати: картка підприємства КП"Жилкомунсервиспослуга" 5169330517544661
(обов'язково вказати прізвище, ім'я, по батькові та адресу, з поміткою "вивіз ТПВ")

🟡смт Високий