01.09.2023

31 серпня та 1 вересня у 6 закладах освіти нашої громади для учнів 1 та 11 класів відбулося свято Першого дзвоника.

З привітальними словами до учнів та батьків звернулися:
🔹 перший заступник Височанського селищного голови Іван Михайличенко;
🔹начальник відділу освіти Анатолій Червоний;
🔹староста Покотилівського старостинського округу В'ячеслав Богатий.
Вони побажали всім успіхів у навчанні, нових досягнень, позитивних емоцій, а головне - Перемоги та миру.

Височанська селищна рада подбала про першокласників: кожному з них були вручені подарунки як символ початку навчального року та обіцянка підтримки у навчанні.

Виступи талановитих дітей стали справжньою окрасою свят у кожному закладі. Присутні ще раз переконалися, як багато обдарованих та творчих дітей росте в нашій громаді.

Більше за всіх хвилювалися, звичайно, першокласники. Для них цей день став початком цікавої подорожі до світу знань та навчання.
Вітаємо всіх з початком нового навчального року!