25 листопада ГО "Ветеранське об'єднання Височанської громади "Мрія" відсвяткувала свою першу річницю

28.11.2023

За цей невеликий період організація вже чимало зробила корисного для нашої громади та держави. Члени організації постійно працюють для допомоги ЗСУ , беруть активну участь у житті Височанської громади, організовують допомогу людям, які мають потребу.
Привітання від селищного голови та адміністрації стали у цей день стимулом для подальших досягнень та розвитку.

Перша річниця — це не тільки святкування минулого, а й плани на майбутнє.
ГО "Ветеранське об'єднання Височанської громади "Мрія" продовжуватиме свою активну діяльність, розширюватиме коло партнерів та ініціатив, спрямованих на благо громади.