"Живі, поки пам’ятаємо…"

04.04.2024

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашою громадою, даючи нам можливість у цей час учитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи у тилу.

Сьогодні у сел. Високий за ініціативи керівництва селищної ради біля пам'ятного знаку Героям-захисникам, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, були висаджені декоративні кущі та рослини. Це стало символічним кроком у збереженні пам’яті та урочистим знаком вдячності перед тими, хто приніс найвищу жертву заради майбутнього нашої країни.

Слава Героям України!
Герої не вмирають!