В Україні стартував проєкт «Куп’янський дрон»

05.06.2024
В Україні розпочався проєкт «Куп’янський дрон», його мета - збір та передача Збройним силам тисячі FPV-дронів у цьому році. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов на своїй сторінці у Фейсбук.

"«Куп'янський дрон». Прикрий своїх з неба!
Це пілотний проект, який плануємо розширити на всі громади області. Наша мета — зібрати для Збройних сил України максимальну кількість БПЛА.
Кожен охочий може стати інженером, пройти курс навчання та зібрати дрон.
Міська рада виплачує часткову компенсацію - 7 500 грн за кожен зібраний та переданий до військової частини БПЛА.
▪️На платформі є постачальники комплектуючих, донатори та благодійні фонди, за допомогою яких можна отримати компенсацію на запчастини.
Зберіть власний дрон та передайте його на потреби Сил оборони! Зробіть свій внесок у Перемогу України! Слава Україні!
Долучайтеся! ➡️ Деталі: https://dron.kupyansk-gromada.gov.ua/