Трагічна втрата для всієї громади: на Донеччині загинув житель сел. Покотилівка

Подія
07.03.2024

25 лютого 2024 року у районі н.п. Побєда, Донецької області під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини, відданий військовій присязі на вірність українському народу загинув Андрій Сергійович Удовіченко, 28.04.1988 р.н., мешканець сел. Покотилівка.

Приносимо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вся громада сумує разом з вами.

Нехай світлий спомин про полеглого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам'ять Герою!