Сьогодення освітньої громади: Обдаровані діти – майбутнє Височанської громади

25.06.2024

Сьогодні у Покотилівському будинку культури відбулася урочиста зустріч з нагоди відзначення обдарованих дітей , досягненнями яких за минулий рік пишається вся громада. Це свято інтелекту, гордості та таланту Височанської громади.

На святі були присутні поважні гості, які постійно підтримують ініціативи щодо розвитку творчого потенціалу дітей:
🔹Височанський селищний голова Олександр Мороз,
🔹 перший заступник голови Іван Михайличенко,
🔹 секретар селищної ради Тетяна Мельник,
🔹 заступник селищного голови з питань фінансів Яна Іщенко,
🔹 депутат селищної ради, голова комісії з питань освіти Вікторія Дємочко,
🔹заступник начальника відділу освіти Тетяна Пащенко.

Захід розпочалося з яскравого виступу талановитих вихованців хореографічного гуртка «Намистинки» Покотилівського ЗДО, лауреатів першої премії Всеукраїнського конкурсу мистецтв до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Їхній танець просто захопив глядачів.

На сцені урочисто привітали переможців:
🔹 учнівських олімпіад,
🔹 Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,
🔹 ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,
🔹Фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів,
🔹 ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів 5-11 класів.

Особлива увага була приділена командам-учасникам Всеукраїнського турніру юних фізиків та хіміків, переможцям обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, а також талановитим учням, які здобули призові місця у різноманітних творчих і спортивних конкурсах та змаганнях.

Справжньою окрасою свята стали енергійний танець «Весняночка» від колективу «Акварель» та ліричний спів Вікторії Якименко, учениці 4-го класу Комунального закладу «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРОМІНЬ".

Найбільші оплески глядачів отримали маленькі зірочки – вихованці закладів дошкільної освіти громади. Їхні досягнення стали можливими не тільки завдяки їхнім особистісним якостям, а й постійній підтримці талановитих вихователів.

Були відзначені й гуртківці Центру позашкільної освіти «Джерело» Височанської селищної ради, які стали переможцями у Міжнародних багатожанрових фестивалях творчості, Всеукраїнських та обласних конкурсах. Їхні здобутки свідчать про високий рівень підготовки та натхнення.

На сцені привітали найактивніших лідерів учнівського самоврядування громади, які протягом року брали участь у різноманітних заходах на рівні закладів освіти та області.

Завершальна пісня від вокального квартету "Краплинки" (кер. Юлія Коновал) стала гідним підсумком свята.

Всі діти отримали солодкі подарунки від Височанської селищної ради.

Це свято підтвердило, що обдаровані та талановиті діти – це майбутнє, гордість і надія Височанської громади.