Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодення освітньої громади

Новина
01.10.2024

25-26 вересня в місті Київ відбулися профільні стажування педагогічних працівників – Всеукраїнська ботанічна кваліфікаційна нарада за напрямом «Відновлення рослинності після війни: надії та ризики». Захід був організований за сприяння Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України та Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасниками наради стали близько 50 педагогічних працівників з усіх регіонів України. Серед них – Вікторія Глуховецька, заступник директора з навчально-методичної роботи Комунального закладу «Центр позашкільної освіти "Джерело"» Височанської селищної ради Харківського району Харківської області.

Під час заходу учасники ознайомилися з новими підходами до озеленення, які мають допомогти у відновленні рослинності на територіях, постраждалих від бойових дій. Науковці з ботанічних садів поділилися інноваційними практиками та обговорили шляхи залучення молоді до природничих наук. Також нарада окреслила стратегічні напрями для подальшого розвитку екологічної та біологічної освіти в Україні.

Крім цього, протягом 26-29 вересня на Волині відбулася Всеукраїнська Осіння школа «Освітній WEEKEND»: «Рух до перемоги!», «Шлях до вдосконалення!», «Успіх там, де ТИ!». У цьому проєкті взяли участь понад 100 вчителів та управлінців з усієї України.

До заходу долучилися й педагоги КЗ «Покотилівський ліцей "Промінь"» Височанської селищної ради . Вони активно вдосконалювали свої педагогічні навички, обмінювалися досвідом у формуванні лідерських якостей учнів, впровадженні здорового способу життя та розвитку освітніх компетентностей. Наші вчителі відвідали низку тренінгів, майстер-класів, нетворкінгів, а також брали участь у дебатах та флешмобах.

Особливо цікавою була практична частина Осінньої школи, яка включала роботу з новими видами спорту, тактичну медицину, підготовку операторів БПЛА, тактико-спеціальні та вогневі тренування, а також заходи з мінної безпеки та рукопашного бою. Освітяни мали можливість удосконалювати навички спортивного орієнтування, бушкрафту, фізичної підготовки та самозахисту.

Ці заходи стали ще однією важливою віхою у розвитку освітньої громади, яка постійно прагне до вдосконалення та готує молоде покоління до викликів сучасного світу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше