Сьогодення громади: День захисту дітей
Недаремно Міжнародний день захисту дітей відзначають саме в перший день літа – 1 червня, адже діти уособлюють сонце, тепло, ласку і любов.
З нагоди свята протягом двох днів для наймолодших та юних мешканців нашої громади у селищах Високий, Бабаї та Покотилівка було організовано цікаву та насичену програму.
Чого тільки не було на святі: міні-концерти, спортивні естафети, шоу аніматорів, ігри, розваги, і навіть захоплююче бульбашкове шоу. Спостерігаючи за посмішками та гарним настроєм дітей, було очевидно, що свято вдалося. Веселощі, сміх і щастя панували на кожному заході, створюючи незабутні враження для дітей та їхніх батьків.
З привітаннями до присутніх на святах звернулися Височанський селищний голова Олександр Мороз та перший заступник голови Іван Михайличенко. Вони наголосили, що обов’язок дорослих - зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов.
Наймолодшим гостям свят найбільше припало до душі бульбашкове шоу, тож малеча довго не хотіла відпускати майстриню видовища.
А ще жодна дитина не пішла зі свята без подарунка.
Головне побажання для всіх учасників свята – зустрітися наступного року вже під мирним небом. З вірою у Перемогу!🇺🇦
Дякуємо всім організаторам та учасникам, які зробили цей день незабутнім для наших дітей!
![](/storage/news/galleries/3d81eb2fe8b2f4ac46a12342862e0373.jpg)
![](/storage/news/galleries/73935570558d549343005757dd4d8f85.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec3e832cd64cd27c6078be11600e5dd7.jpg)
![](/storage/news/galleries/2bf4236d2870e4343d2b6206a3ac3c28.jpg)
![](/storage/news/galleries/3c9dabcd5e507b187306cf3718f6c121.jpg)
![](/storage/news/galleries/b29fd8488376c58d3e5e5c53ea28cc7c.jpg)
![](/storage/news/galleries/059f9bc525297f76e277c256eaa15ae0.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3cb05201640b5175d2bdfb861552ece.jpg)
![](/storage/news/galleries/31477adce6fc2aacdc089133a53813a3.jpg)