Щодня працівники КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради докладають максимум зусиль щодо забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення населених пунктів громади

25.04.2024

Щодня працівники КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради» (далі - КП «ТВСР») докладають максимум зусиль щодо забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення населених пунктів громади.
🔸Аварійні бригади не тільки усувають пориви та витоки, а також ліквідують затори каналізації.

🔹У зв'язку з тим, що працівники КП «ТВСР» постійно стикаються з проблемою невідповідального поводження з системою водовідводу та витягають купи побутового непотребу із мереж та колодязів, керівництво підприємства звертається до мешканців громади з проханням не допускати потрапляння до каналізації різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування системою водовідведення.

🔸Виказати свою вдячність працівникам КП «ТВСР» дуже просто – вчасно і в повному обсязі сплачуйте за послуги водопостачання та водовідведення.

‼️Нагадуємо, що з питань ліквідації аварій на водомережі та відсутності водопостачання пропонуємо звертатися
на мобільний додаток «Viber»:
☎️ (050) 528-37-32
📌пн. – пт. з 08:00 до 16:00,
крім суботи, неділі та святкових днів‼️
(даний номер призначений тільки для приймання повідомлень).