Розпочалася реєстрація на участь у молодіжних обмінах ВідНОВА:UA

25.04.2024

Ця програма покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України та познайомитися з однолітками з різних областей.
Протягом 5 днів учасники братимуть участь у тренінгах, долучатимуться до відновлювальних робіт та подорожуватимуть, відкриваючи для себе нові громади нашої держави.
🗣 Відновлені об'єкти в майбутньому стануть сучасними хабами для активної молоді.
До участі в проєкті запрошуються молоді люди віко від 18 до 35 років, які хочуть навчатися та удосконалюватися, внести свій вклад у розвиток країни.
👉 Заповнюйте анкету за посиланням (https://forms.gle/gDAia4tezggrrgdEA) та діліться цим дописом із тими, хто зацікавлений у відбудові України та молодіжній політиці держави.