Підписуй контракт, зростай та розвивайся у складі ЗСУ!

22.04.2024
Одним із варіантів долучитися до захисту країни від агресора і забезпечити життя своєї сім‘ї є укладання контракту зі ЗСУ.
Військова служба за контрактом є добровільним вибором кожного громадянина України. Під час дії воєнного стану укласти контракт можуть чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, які мають мотивацію до військової служби, придатні за станом здоров’я та відповідають вимогам професійно - психологічного відбору.
Підписавши контракт військовий отримує необмежені можливості навчатися в Україні й за кордоном, оволодіти навичками поводження з найкращими зразками сучасної зброї, переймати досвід колег із провідних армій світу, а також мати практично необмежені можливості для кар’єрного росту.
Після укладання контракту військовослужбовцям передбачена гарантована одноразова допомога, розміри якої у 2024 становлять:
• особам рядового складу — вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року (3028,00 грн) — 24 224 грн;
• особам сержантського і старшинського складу — дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року — 27 252 грн;
• особам офіцерського складу — десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року — 30 280 грн.
Військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення передбачена додаткова виплата.
Додаткова виплата доповнює вже існуючу у розмірі 100 000 гривень на місяць, і сумарно становитиме 170 000 гривень.
Агрегатор вакансій до лав Сил оборони України https://armyinform.com.ua/job_zsu/
Для отримання детальної інформації щодо вакантних посад у Харкові чи Харківській області телефонуйте за номером гарячої лінії: 0800300441 або заходьте за посиланням https://recruiting.mod.gov.ua/index.html