Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області інформує:

27.02.2024

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області належить до навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, утворений для навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту, забезпечує надання інших освітніх послуг та методичний супровід суб'єктів господарювання, що проводять навчання населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проводить:

- спеціальну підготовку осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки;

- навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки посадових осіб;
- спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) осіб, яких приймають на роботу, пов'язану з підвищеною пожежною небезпекою.

Освітні послуги, які надає центр можна переглянути за посиланням

Контактні особи центру:

начальник центру Таймасов Юрій (066)12-34-468;

заступник начальника центру Попов Юрій (095)03-00-201.