Наші - найкращі: танцівники з Високого здобули перемоги на Всеукраїнському фестивалі зі спортивних танців

17.04.2024

14 квітня 2024 року у спорткомплексі Полтавського національного педагогічного університету відбувся один із найбільших танцювальних заходів України - Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «Кубок Полтавщини-2024».

💃🕺Цьогорічний фестиваль об'єднав близько 400 талановитих дітей з 39 колективів. Серед учасників були представники Харкова, Дніпра, Броварів, Полтави, Кременчука, Олександрії, Світловодська, Горішніх Плавнів, Мерефи, Лубни, Краснограду, Піщаного та інших міст.

💃🕺Височанські танцівники з клубу "Royal Dance Club Vysokiy" та учні КЗ "ВИСОЧАНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" під керівництвом тренерки Марії Томах вразили глядачів своєю майстерністю і талантом та отримали заслужені нагороди:

🏆Перше місце: Колісник Кіріл та Старіченко Софія;
🏆Перше та друге місця: Петінова Крістіна;
🏆Перше місце: Петрук Вероніка;
🏆Перше місце: Мусієнко Маргарита;
🏆Третє місце: Миргород Поліна та Євдокименко Кирил;
🏆Третє та третє місця: Миргород Злата.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих злетів та успіхів у майбутніх виступах!