Ліквідація наслідків ракетного удару: спільні зусилля влади, благодійників та волонтерів

29.03.2024

Сьогодні, 29 березня, відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Височанської селищної ради разом з благодійними фондами та волонтерами активно проводяться роботи з ліквідації наслідків ракетного удару, що стався напередодні в одному з населених пунктів Височанської громади. Використовуються будівельні матеріали, які надані Височанською селищною радою та благодійними організаціями. Зусилля всіх сторін спрямовані на те, щоб якомога швидше відновити нормальний режим життя та забезпечити максимальну допомогу тим, хто постраждав у результаті цієї трагедії.