Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Кіберполіція та Центр протидії дезінформації підготували перелік офіційних сторінок державних органів: лише достовірна і перевірена інформація

Інформація
11.02.2024
В умовах російської військової агресії ворог активно діє і на інформаційному полі. Також нікуди не зникли і шахраї, які підробляють сторінки сайтів відомих ресурсів для виманювання персональних даних.
Аби не стати жертвою пропаганди або злочинців та зменшити поширення фейків, пропонуємо підписатися на офіційні сторінки органів державної влади.
Дізнавайтесь достовірну й актуальну інформацію з першоджерел:
✅ Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко (Telegram https://t.me/Klymenko_MVS Facebook https://www.facebook.com/iklymenko.fb)
✅ Президент України Володимир Зеленський (Telegram https://t.me/V_Zelenskiy_official Facebook https://www.facebook.com/zelenskyy.official)
✅ Національне антикорупційне бюро України (https://nabu.gov.ua/ Telegram https://t.me/nab_ukraine Facebook https://www.facebook.com/nabu.gov.ua)
❗️Зберігайте собі, поширюйте серед друзів і знайомих. Не дайте ворогу ввести себе в оману
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше