Харківський ОТЦК та СП: Закликаємо громадян, бізнеси та організації долучатися до кампанії «Будь собою»

24.06.2024
Ми переконані в унікальності кожного українця/українки та здатності захистити Батьківщину.
У лавах ЗСУ кожен може знайти посаду відповідно до своїх вмінь та навичок.
Обирайте вакансію на сайті army.gov.ua у розділі #СухопутніВійська, а також у рекрутингових центрах Міністерства оборони України та наших підрозділів.
Закликаємо громадян, бізнеси та організації долучатися до кампанії «Будь собою».
Разом до Перемоги!