Громада прощається з Героєм

Подія

Громада прощається з Героєм.
Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці...

Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжає свого Героя – Богутдінова Дениса Вікторовича, 28.10.1976 р.н., який загинув 22 жовтня 2023 року в районі н.п. Андріївка Бахмутського району Донецької області.

Захищаючи свою землю, своїх рідних й усіх українців від загарбника, він віддав найцінніше - своє життя.
Дякуємо Тобі, воїне, за відданість та самопожертву,щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Прощання відбудеться сьогодні, у понеділок, 30 жовтня, о 12:00 на Алеї Слави у селищі Високий.

Вічна пам’ять і слава Герою!
Герої не вмирають!🇺🇦