До уваги мешканців Височанської громади!

22.03.2024

Наразі через ворожі обстріли електропостачання відсутнє у домоволодіннях Харкова, Харківської області та нашої громади зокрема. Для тих, у кого відсутнє електропостачання працюють ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ:

селище Високий
Височанський ліцей № 1
вул.Кооперативна, 17

селище Бабаї
Бабаївський ліцей
вул.Пилипа Потапенка, 2

селище Покотилівка
Покотилівський будинок культури
вул.Культури, 2

В пунктах можна обігрітися, підзарядити свої мобільні пристрої, сховатися від негоди, отримати базову допомогу на випадок тривалих відключень електроенергії, випити чаю.